12/22/2014

hep beyaz hep beyaz...

Sosyal medya denen şey hepimizi esir almış durumda. Kıyafet mi ariyorsunuz instagram, dekorasyon mu instagram ya da bloglar... Bazen hiç kalkmadan dakikalarca kalıyorum bilgisayarın başında.. Aaa burda şu var aa bu blogdaki yazılar ve görseller harika derken bir bakmışım saatler geçmiş ve ben blog dünyasının içinde kaybolmuş gitmişim.

Daha önce bahsetmiştim kızım odasında biraz değişiklik yaptı, daha yalın ve düz olmak istedi diye. Ama ben gene duramayıp bir raf konduruverdim duvarına. Üzerine de yılbaşı temalı mumunu bir yurtdışı seyahatinde aldığı müzük kutusunu koyduk.


Hi everyone,

Just couple of days left for X-mas. You must be very busy decorating, making plans for x- mas dinner, gifts for friends and family members.
Here is another view from my daughter's room. As I have mentioned before she has got rid of a lot of things in her room. She didn't want anything on walls. But I couldn't resist myself putting this self on the wall and decorate it with redish new year candle and music box, which she has bought during our trip to Germany.
I hope you all have a wonderful week.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder