10/14/2014

atölye günlerine dönüş - back to work shop


Evet Ekim ayı ile birlikte çalışmalar, yaratıcılık tekrar gündemdeki yerini aldı. Özlemişim atölyeyi. Daha önce sizlerle paylaştığım iki duvar dekor objelerine bir yenisini bu Cuma atölyede tamamladım. Hani benim şu çok sevdiğim 'Italian Sage' renk var ya gene onunla çalıştım.

Bu panoları merdiven duvarına astığım için fotoğrafları çekerken ışık yansımaları oldu. Artık fotoğrafçılık konusnda biraz eğitim almamın zamanı geldi de geçiyor gibi.


Hello blogger friends,

Hope you all have good start to the new, fresh week. As October comes my winter activities start. Back to work shop, I really miss there, chats with friends and create new things. Maybe you remember from my old posts these wall boards that I had made. Here is another one. As always 'Italian Sage' my favorite color is mixed with color white.

Happy week to all.

6 yorum:

 1. of harikalar...panolar müthiş güzel olmuş...
  eskitmeleri ve renkleri harika...
  aplikler ahşap mı yoksa polyester falan mı?
  ellerine sağlık...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhabalar,

   beğendiğinize çok sevindim. Tamamen kendi yaratıcılığım ile ortaya çıktı. Kullanılan tüm malzemeler ahşap. Yuvarlak olanlar Zara Home Nihaleler.

   Diğerleri ise atölyemizde satılıyor. Ustalarımız yapıyor. Doğal ahşap rengi üzerine mumla eskitme yaptım. Beyaz ile de boyadım ama doğallığına sadık kalarak.

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. mutlu exclusive design17 Ekim 2014 20:49

   Teşekkürler Hülya hanım. İnanın her yaptığım çalışma benim için ayrı bir keyif.

   Sil
 3. Ah ben bunlara ba-yıl-dım! Ne kadar da güzel olmuşlar... Ellerinize sağlık!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mutlu exclusive design13 Kasım 2014 17:08

   Teşekkür ederim. Ben de çok severek çalıştım.

   Sil