1/03/2015

Pencereden bakınca puslu bir hava. Hadi kar artık Ankara'ya da düş ve bizi beyaza bürü... Sakin geçen bir yılbaşının ardından tekrar hareketli günler başlıyacak ve bir bakmışız ki bahar arkasından yaz. Ama baharı bana müjdeleyen cinsinin ne olduğunu keşfedemediğim ama çok güzel öten bir kuş veriyor. Son yıllarda hep bahara doğru geliyor ve bizim kapının önündeki ağaca konarak'Hadi dışarı bahar geldi' der gibi ötüyor.

Hi everyone,

After having quite new year still expecting a snow in the capital city of Ankara but no sign yet. It is quite cold but no snow. Busy days will be on its way and suddenly Spring will arrive and then summer again. Here there is a bird, despite the fact I don't know its origin but nice small one and every spring he comes here. He is for me a sign of spring.

Hope you enjoy your Sunday.

1 yorum:

 1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı düzenliyoruz. Siz de başvurun kazanan olun, farklı kategorilerde çok sayıda site ödüller için yarışıyor. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel: +90212 330 9707
  YanıtlaSil