4/11/2012

menu board

Bu hafta atölyede ekstra bir gün daha geçiriyorum. Zaten herkes harıl harıl üretimde, inanamazsınız herkes o kadar güzel şeyler yapmaya başladı ki  yetişmenin imkanı yok. Tabii bunlarda yeni malzemelerin de payı var.  Yenileri denemek istiyoruz, yeni objeler yapmak istiyoruz derken oooo neler yapılmadı ki. Mayıs ayının başlarında bir de sergi var.

Bugün sabah menu board'umu bitirdim. Tabii Yasemin Hoca'nın yardımları ile. Bunu bahçede kullanacağım yazın. Kışa da içeriye alırım. Board'un siyah kısmını 'chalk board' siyah ile boyadım. Diğer yarısına dekopaj renkli bir resim seçtim. Aslında daha pastel renkte birşeyler seçmiştim sonra beğenmedim seçtiğimi. Masayı paylaştığım atölye arkadaşlarım çok çabuk karar vermemem konusunda hemfikirler. Sonra diğer parçaları da resme uygun renkte boyadım ve işte ortaya çıkan çalışma...4 yorum:

 1. Çok şık olmuş ellerinize sağlık..

  YanıtlaSil
 2. Çook neşeli olmuş, bahçede yağmurdan bozulmaz mı ki? Ben olsam kıyamazdım, yine de evde kullanırdım, çook hoş çünkü, ellerine sağlık

  YanıtlaSil
 3. mutlu exclusive design12 Nisan 2012 12:39

  Teşekkürler meralsanatevi

  YanıtlaSil
 4. mutlu exclusive design12 Nisan 2012 12:40

  Elif bahçede kapalı yağmurdan korumalı bir yere asacağım. Sonra da içeriye alacağım merak etmeyin.Güzel yorumunuz için çok teşekkürler.

  YanıtlaSil