10/31/2010

mutfak için.....

 
Posted by Picasa


Bu kutuyu aylar önce sevgili diet doktorum için çalışmıştım. Resmi yayınlamadığımı fark ettim... Bunlardan şimdi yeni yapmayı planlıyorum.

10/24/2010

yılbaşı yaklaşıyor....


yılbaşı yaklaştıkça renkli ışıklar, güzel alıcı renkler, süsler hepimizin içini çoşturuyor değil mi?

yılbaşı süslerim



Bunlar ilk deneme idi. Yuvarlak çelenklerin üzerindeki çalışmaları resimlere uygun tahtalar keserek ve resimleri dekopaj tekniği ile yapıştırarak yaptım aralardaki süsler de evde sakladığım ganimetlerden... Hepsini sonra silikon ile çelengin üzerine yapıştırdım.

10/17/2010

music

Herkese merhaba blog'umda müzik de olsun istiyorum. Bugün Emma Shaplin günü dinlemek isterseniz blogun en altın da music kutusunu tıklayın çalsın..

10/16/2010

 


Aslında bu bir çöp kutusu idi ama galiba bunu çöp amaçlı kullanmaya kıyamıyacağım.

In fact this is supposed to be a bin. But I don't think I would like to use it as bin...
 


Kutunun yan yüzlerine hem stencil çalıştım hem de hamur ile kabartma.. Bir yüzü ise tamamen hamur kabartma oldu.

her amaç için kutu

 
Posted by Picasa


Atölye Beyaz'da tekrar derslere başladığımız için o kadar mutluyum ki... İnanın orada zaman nasıl geçiyor anlamıyorum.. Bu sefer de hamur kabartma çalıştım ama buna galiba biraz mola vereceğim. Biraz daha değişik şeyler denemek istiyorum.

Well, I have restarted fall season at my workshop 'Atölye Beyaz'. Believe me I don't feel how the time goes. I have painted this box in green and worked 3D style decopaige technique. I really enjoy it but I will stop to do 3D for a while as I want to try the other techniques.. I used autumn colours which are my favourite and pumkins!!!

10/14/2010

 
Posted by Picasa

kolyerim

yeni yaptığım iki çalışmayı sizlerle paylaşıyorum...



 
Posted by Picasa

10/10/2010

xmas kapı süsü

 



Bunu ilk deneme olarak yaptım ama bundan sonra yapacaklarım biraz daha değişik olacak... Yılın en keyifli zamanı yaklaşıyor yılbaşı için güzel bir şeyler yapmalıyım..
Posted by Picasa

bileklik

 


Uzun bir aradan sonra tekrar merhabalar,

Bu aralar bir koşuşturmadır gidiyor tabii salgın olan grip de cabası. Ben eğer gerçekten kötü değilsem yatmam ama bu sefer 2-3 gün yattım ve şimdi daha iyiyim. Artık kış iyice geldi gibi. Ama en güzel haber atölye çalışmalarım tekrar başladı ve çokkkk mutluyum.Biliyorsunuz Ankara'da Atölye Beyaz'a gidiyorum ve Cuma günümü tamamen oraya ayırdım. Sabahtan akşama kadar orada birşeyler üretmeye çalışıyorum. Elimdeki çalışmanın bitmesine az kaldı hemen resimleyip bloguma koyacağım sizlerle paylaşabilmek için... Şimdi sizlerle mor renkli ipek kumaş ile yapmış olduğum bilekliği paylaşmak istedim. İnanırmsınız bunlardan bu yaz bir kaç değişik model yaptım ve arkadaşlarım kapıştı...