6/20/2011

biraz ara....

Evet bu aralar evdeki banyo tadilatı ve diğer işlerim nedeni ile epey yorgunum. Ağzımı açacak halim yok 24 saat nasıl geçiyor bilemiyorum. Bir de bunlara devam etmek zorunda olduğum diyet de eklenince tam anlamı ile bitap düştüm. Neyse Allahtan süper bir diyet doktorum var.. Halen bu 10 kg nasıl gidecek bilemiyorum. Neyse şimdi biraz blog'uma ara vereceğim. Kendime gelebilmek için denize girmem lazım. Dönünce görüşmek üzere.

Dear my followers,

As I had a very busy period of time with some work at home I feel little tired. So I'll be away for couple of days in the South Coast. I hope I 'll be back with new adventures from different parts of Turkey,which I really enjoy sharing with you all.

6/14/2011

kapı süsü

Bu sabah atölyede tamamladığım ve hemen kapıma taktığım kapı süsümü sizlerle paylaşmak istedim. İki parça olarak atölyede kesildi. Boyadıktan sonra üst kısım üzerinde dama stancil çalıştım. Alt kalp şeklindeki bölümdeki resimler gene atölyenin arşivinden.
 

Aslında bu bölüme 'hoşgeldiniz' yazısı da konabiliyor ama ben rakam koymayı tercih ettim. Tahtadan kesilen rakamları boyadım ve damalı bölüme yapıştırdım.
 

Dekopaj resim üzerinde tekrar hamur kabartma yaptıktan sonra sprey yarı mat vernik kullandım.
 
Posted by Picasa

6/10/2011

kapı süsü

Harfler tek tek atölyede kesildi Boyaması biraz zaman aldı ve nihayet son şeklini verebildim. Sonra da telle tek tek birleştirildi... Komik bir şey oldu.

 

 
Posted by Picasa